Читачі рекомендують

Марія Лоретта Джиралдо “Тедді. День пригод”
Видавництво: Віват, 2019
Кількість сторінок: 80
Рекомендований вік: 3+

Це три повчальні історії про маленького ведмедика на імʼя Тедді. У нього все, як у звичайних діток - він полюбляє гратися, щодня пізнає щось нове, інколи хворіє й бешкетує. А ще з Тедді повсякчас трапляються різні пригоди, про які буде цікаво послухати дітлахам. Разом з тим, вони на прикладі ведмедика навчаться не боятися лікарів, правильно переходити дорогу, не розкидати свої іграшки та цінувати те, що купують батьки. А чудові ілюстрації допоможуть малюкам краще сприйняти описане.
Також запитуйте у бібліотеці продовження історій маленького ведмедика - “Тедді. Мамин помічник”, 2020.


 Книжечка, що вже підкорила не одне дитяче сердечко:
“Маленькі дослідники: Підводний світ”
Видавництво: Книголав, 2019
Кількість сторінок: 18
Рекомендований вік: 3+

Ця книга з віконечками користується чималою популярністю серед наших маленьких читачів. І недаремно, бо вона не тільки неймовірно гарна, яскрава, а й досить пізнавальна. В ній розповідається про жителів морів та океанів, а у віконечках (до речі, вони подобаються маленьким читачам найбільше) містяться цікаві факти про них. Також в книзі присутня й екологічна тематика. Приділено увагу тваринам, що знаходяться на межі зникнення із зазначенням причин та порадами, що робити, аби запобігти цьому. Таким чином, діти з раннього віку вчаться любити природу, цінувати та берегти все живе.


Макс Бралльє “Останні підлітки на Землі”. Книга 1.
Ілюстрації: Дуглас Холгейт
Видавництво: Ранок, 2020
Кількість сторінок: 240
Рекомендований вік: 10+

Тринадцятирічний Джек Салліван - сирота. Містечко, в якому він живе, захопили зомбі, монстри та інші почвари. Тож найперше, чого прагне хлопець - вижити. Блукаючи по місту, він зустрічає інших хлопчаків, яким вдалося вціліти. Підлітки обʼєднують зусилля,щоб разом боротися проти монстрів. Але у Джека є ще одне надважливе завдання - врятувати дівчинку, яка йому дуже подобається.
Книга написана досить простою мовою і має багато ілюстрацій, через що її також можна рекомендувати і тим, хто не дуже любить читати. Автор та ілюстратор добре попрацювали над тим, щоб юним читачам було цікаво. Тут багато підліткових жартів, крутезних малюнків, що виглядають наче комікси, дотепних підписів, а також сила-силенна монстрів та почвар.
Також запитуйте у нашій бібліотеці продовження пригод Джека та його друзів:
Книга 2. “Останні підлітки на Землі і Парад зомбі”
Книга 3. “Останні підлітки на Землі і Король Жахів”


Слава Світова “Зараз щось як розкажу! Весела книжка чудес та історій”
Ілюстрації: Олександр Шатохін
Видавництво: Видавництво Старого Лева, 2022
Кількість сторінок: 200
Рекомендований вік: 6+

Ця книга однаково сподобається і хлопчикам, і дівчаткам. Нестандартні історії, заряджені позитивом, захоплюють з першої сторінки. Тут дівчатка хочуть бути пожежницями, а хлопчики не бояться бути вразливими та проявляти емоції, привиди не завжди страшні та лихі, а феєчки не всі милі й тендітні, а часом можуть бути навіть грізні й геть не в гуморі. Також книга чудово підійде для сімейного читання.


Всеволод Нестайко “Дивовижні пригоди в лісовій школі”
Ілюстрації: Валерій Харченко
Видавництво: Школа
Рекомендований вік: 5+
Кількість сторінок: 208
Це кумедні і водночас повчальні історії про пригоди двох друзів - їжачка Колька Колючки та зайчика Косі Вуханя, які познайомляться, коли прийдуть навчатися до лісової школи. А до цього часу вони, хоч і житимуть поруч, але не спілкуватимуться один з одним, бо боятимуться навіть власної тіні. З Косею Вуханем та Кольком Колючкою також навчатимуться й інші маленькі мешканці лісу. Автор наділив їх абсолютно різними характерами, через що читати книжку ще цікавіше, оскільки в них маленькі читачі можуть впізнати себе чи когось зі своїх однокласників. Під час навчання з героями книги траплятимуться курйози та кумедні випадки, а інколи їх спіткатимуть важкі випробування. Та врешті-решт вони навчаться дружити, вирішувати конфлікти та гідно поводити себе у різних ситуаціях. А Кося Вухань та Колька Колючка з боязких та несміливих малюків перетворяться на хоробрих героїв, яким під силу поборотися зі справжніми хуліганами і врятувати товариша.
Порядок книг в серії: 
  1. “Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії”; 
  2. “Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа та Жахобʼяк”; 
  3. “Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк”; 
  4. “Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею “Кондор“.

Немає коментарів:

Дописати коментар