вівторок, серпня 22, 2017

Дамо нове ім'я бібліотеці

Шановні користувачі бібліотек, громадськість району, міста!

Тривають громадські обговорення щодо перейменування бібліотек Солом'янського району м. Києва, зокрема, бібліотеки імені Олександра Пироговського.
Просимо вас висловити свою думку за адресою:
вул. Кривоноса, 19 - бібліотека імені О.Пироговського (тел. 249-72-16)

Пропозиції надаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом, а також повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог законодавства.
Процедура розгляду пропозицій громадськості триватиме до 6 вересня 2017 року.

Довідка
Олександр Сидорович Пироговський (1897-1943, Київ) — Герой Радянського Союзу, в роки радянсько-німецької війни один з організаторів більшовицького партійного підпілля в місті Києві, секретар Залізничного підпільного райкому партії.
Учасник Першої світової війни. З 1919 року в рядах Червоної армії, учасник українсько-більшовицької війни, у 1919–1924 роках служив у Дніпровській військовій флотилії. Член КПРС із 1927 року. Працював на Гайсинському та Київському залізничних вузлах стрілочником, потім робітником лісозаводу імені Першого травня в Києві. На заводі був обраний секретарем партійної організації, а напередодні війни призначений директором заводу. Із серпня 1941 року, у період німецької окупації, — секретар Залізничного підпільного райкому партії м. Києва. Один з організаторів і керівників антигітлерівської боротьби. 31 жовтня 1943 року арештований гестапо і розстріляний 6 листопада, у переддень відвоювання Києва Червоною Армією.

Немає коментарів:

Дописати коментар