пʼятниця, квітня 23, 2021

Казки від Андрія Куркова


  23 квітня святкує свій день народження відомий український письменник, сценаріст та публіцист Андрій Курков. Це гарна нагода, щоб познайомитись з його творчістю. Пропонуємо нашим наймолодшим читачам наступні книжкові новинки від Українського інституту книги: 

Андрій Курков "Казка про пилососика Гошу"
Видавництво: Фоліо
Рекомендований вік: 3+
Кількість сторінок: 23 

  Маленький мрійник-пилососик сумує у товаристві швабри, ганчірок та щіток. Ніхто з них не розуміє його бажання подорожувати та дізнаватися щось нове. Одного разу він знайомиться з дідком-Пиловичком. Між ними зав'язується дружба. Але чи можуть товаришувати той, хто розкидає пил, і той, хто повинен його прибирати? Андрій Курков "Казки про пилососика Гошу. Школа котоповітроплавання"
Видавництво: Фоліо
Рекомендований вік: 3+
Кількість сторінок: 95

  До цієї книги увійшли сім казок про вже знайомого з попередньої книжки пилососика, в яких на читача чекає ще більше пригод та зустрічей з новими цікавими персонажами. А також весела історія про дружбу - "Школа котоповітроплавання". ЇЇ головний герой, кіт Орлов, знає, що в дитинстві кожне кошеня мріє навчитися літати. Тож він відкриває літню школу і залюбки ділиться своїми таємницями котоповітроплавання з малечею.Немає коментарів:

Дописати коментар