пʼятниця, грудня 19, 2014

Хімія - скрізь навколо нас...

Хімію називають "індустрією дивовижних перетворень". Хоч би що ми робили, хоч би що тримали в руках, хоч би на що дивились - всюди нас супроводжують різноманітні речовини й перетворення цих речовин, тобто хімічні реакції. Одержати перші знання про науку ХІМІЮ мали змогу школяри, які кожного четверга приходили  в нашу бібліотеку. В цей день відбувалися заняття з основ хімії в рамках освітнього проекту для школярів 11 - 12 років Smart Start. Ініціатор проекту - об'єднання Самопоміч, партнер проекту "Весела наука".
18 грудня відбулося чергове заняття, під час якого були підведені підсумки: що діти узнали, що запам'ятали, кого що зацікавило, тощо.
Вивчали властивості води, робили з нею досліди. Узнали про мінеральні  та органічні речовини. Багато цікавого узнали про мед: якій буває, його користь, як розпізнавати якість меду. Перевіряли якість різних видів соку. Школяри самі робили досліди. 
Заняття було цікавим і веселим. Дітям дуже сподобався викладач Роман, який вміє зацікавити дітей. По закінченню заняття Роман видав ДИПЛОМ МАГІСТРА ВЕСЕЛИХ НАУК кожному із присутніх школярів. Але це було ще не все... Об'єднання Самопоміч порадувало дітей на честь Святого Миколая подарунками. Дівчата і хлопці одержали різні подарунки, але цікаві для всіх. Очі дітей сяяли такою радістю!.. Після зимових канікул чекаємо всіх, кого цікавить наука БІОЛОГІЯ. Довідки за телефоном 249-72-16.
Немає коментарів:

Дописати коментар